Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Hokeš Martin 1977 Praha není
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Horáková Lenka 1982 Brno není
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Vojč Pavel 1980 Zliv
Knopfová Stanislava 1984 Zliv
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
rrr 1967 dd Č. Budějovíce

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.