Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Hokeš Martin 1977 Praha není
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Horáková Lenka 1982 Brno není
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Vojč Pavel 1980 Zliv
Knopfová Stanislava 1984 Zliv
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
rrr 1967 dd Č. Budějovíce
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.