Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Hokeš Martin 1977 Praha není
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Horáková Lenka 1982 Brno není
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
Knopfová Stanislava 1984 Zliv
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
rrr 1967 dd Č. Budějovíce
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Vojč Pavel 1980 Zliv
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
4
ZÁŘ
Špatná zpráva
S nelibostí musíme oznámit, že další ročník Budějovického Mercury maratonu zatím nebude.


14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.