Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Horáková Lenka 1982 Brno není
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Hokeš Martin 1977 Praha není
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vojč Pavel 1980 Zliv
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
rrr 1967 dd Č. Budějovíce
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Knopfová Stanislava 1984 Zliv
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.