Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Horáková Lenka 1982 Brno není
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Hokeš Martin 1977 Praha není
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
rrr 1967 dd Č. Budějovíce
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Vojč Pavel 1980 Zliv
Knopfová Stanislava 1984 Zliv

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.