Česky | English
Mercury Maraton 2013
42 195 metrů | 130 závodníků
63 okruhů | 506 zatáček
-2. patro podzemního parkoviště
seznam běžců

Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Rok narození VzestupněSestupně KlubVzestupněSestupně MěstoVzestupněSestupně RekordVzestupněSestupně
Kopecký Martin 1979 Liberec není
Macek Petr 1979 České Budějovice 2:59:40
Hokeš Martin 1977 Praha není
Klíma Petr 1996 Prachatice 3:43:45
Dudák Zdeněk 1981 České Budějovice 3:28:59
Fürbach Martin 1975 Strakonice není
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Wolaschka Peter 1969 Grasbrunn 3:24:18
Štych Přemysl 1974 Benešov 2:54:15
Toman Bohumil 1973 Týn nad Vltavou 4:05:16
Hostička Jan 1979 Příbram 2:43:56
Heřmánek Martin 1986 Pelhřimov 2:43:00
Dušková Jitka 1975 Tábor není
Oubram Jan 1978 Soběslav není
Horáková Lenka 1982 Brno není
Ulma Tomáš 1964 Praha 9 4:00:00
Drygalski Dominik 1963 Bydgoszcz 3.28.13
Dziedzic Izabela 1982 Gdańsk 3:56:30
Mańkowska Janina 1965 Jastrowie 4:18:23
Muszkowski Andrzej 1963 Bydgoszcz 3:44:18
Hrček Petr 1961 - Brandýs nad Labem není
Mańkowski Dariusz 1966 - Jastrowie 3:12:43
Keiler Bernhard 1958 100 Marathonclub Austria Wien 3:26:30
Bauer Herbert 1963 100 Marathonclub Austria Leobersdorf 4:45:15
Hadrava Tomas 1978 3dbox České Budějovice 4:00:00
Macek Tomáš 1979 AC Mageo České Budějovice 3:22:00
Plachý Zdeněk 1974 AC Mageo Nelahozeves 3:33:50
Orálek Daniel 1970 AC Mor. Slávia/Adidas Boos... Brno 2:26:54
Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slávia Brno není
Frei Martin 1986 AK Kroměříž Domažlice 2:54:08
Pohlod Katarina 1988 ARK Fruška Gora Belgrade 3:19:00
Vosátka Zdeněk 1963 Atletika Písek Písek 3:19:55
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Praha 2:58:42
Haňur Roman 1969 BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Neubauer Petr 1974 BBK Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou 4:12:00
Pospíšil David 1985 Běžecký klub Brno Brno 3:25:10
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí není
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Č.B. České Budějovice 2:57:30
Tomášek Jan 1976 BK Čvacht Praha 5 není
Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! Brno 3:07:00
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovice není
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice 4:35:16
Prokop Ondřej 1962 ČAU Brno 3:11:06
Diviš Jiří 1975 CBC Team České Budějovice České Budějovcie 3:07:00
Prokop Matěj 1986 Clovek levyt Praha 3:30:37
Reiter Anton 1954 countrymarathonclub Vienna 3:59:14
Simon Alexander 1947 DS Žilina Žilina 2:46:39
Pillar Ladislav 1952 DTJ Lomnice Lomnice/ Luž. není
Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM Pelhřimov 2:58:50
Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30 hod
Saari Juuso 1993 Hinnerjoen Yritys, FINLAND Finland 3:22:24
Teplý Ondřej 1978 Hisport Team Úvaly 2:47:10
PETR Martin 1978 Homolští chrti České Budějovice není
Šebelka Zdeněk 1976 Honítka.cz Jesenice 3:25:26
Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Pruckner Dietmar 1965 IFIRMI Linz 3:13:22
Chudý Luboš 1966 Instalatér Tábor 4:27:00
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 3:28:21
Šindlerová Jana 1969 iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:00
Černý Michal 1978 JBP České Budějovice 3:20:40
Brossaud Jack 1970 JBP Česke Budejovice 3:17:47
Benda Vladislav 1978 JBP Hrdějovice 4:05:09
Štípek Marco 1968 JE Temelín Týn nad Vltavou 4:19:00
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň 3:22:29
Rokos Ivan 1959 Jiskra Třeboň Třeboň 3:23:26
Svoboda Václav 1949 JKM Č.Budějovice České Budějovice není
Čaloud Milan 1969 JKM Větřní Větřní není
Sikorski Witold 1961 KB RUN 42 Rosnowo 3:13:58
Mićić Srećko 1958 Klub 100 maratona Srbija Belgrade 3:42:00
Günther Aigner 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Orlinger Herbert 1960 Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 3:54:20
Schlöglhofer Günter 1965 Laufstammtisch flotte Sohle Steyr 3:19:24
Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec 3:09:17
Pirkl Pavel 1979 Liberec Liberec 3:06:00
Hýsková Šárka 1964 Longrun České Budějovice 3:54:48
Kolář Martin 1980 Malida Optimum České Budějovice 3:06:00
Dlouhá Kateřina 1985 Maratón klub Kladno Kladno není
Kmuníček Miloš 1961 Maratonklub Kladno Kladno 2:59:34
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Praha 7 3:50:06
Pechová Jaroslava 1982 Mexico team České Budějovice první maraton
Vysoudil Oldřich 1961 MK Chalupa Na Sněžníku Šumperk 3:25:00
Hons Pavel 1970 MK Kladno Kladno není
Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 3:25:22
Gruberová Markéta 1982 MK Kladno Krásná Hora nad Vltavou 3:18:47
Tlustý Tomáš 1984 MK Kladno Podlešín 3:59:48
Chalupa Petr 1985 MK Kladno Kladno 3:25:21
Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 3:43:43
Beránek Josef 1958 MK Kladno Krušovice 3:24:58
Moučka Jaroslav 1973 MK Kladno Úholičky 4:38:53
Švanda Petr 1967 MK Kladno & iThinkBeer Ústí nad Labem 3:13:01
Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov u Lanškrouna 3:35:02
Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava Ostrava 2:48:47
Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava Větřní není
Bohuněk Zdeněk 1960 O5 BK Furča Košice 2:51:39
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd Beograd 3:44:45
Pilík Stanislav 1950 Panský Mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Hronek Jiří 1983 Peaceegg Písek 3:38:00
Pártl Roman 1970 pproma Choceň Choceň není
Novotný Jaroslav 1976 pproma Choceň Choceň není
Turický Ladislav 1981 Pteam Jihlava 3:59:00
Steinbauer Jan 1974 Resolution Team Trhové Sviny 2:57:00
Pinl Michal 1968 Rudolfov Rudolfov 3:27:34
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:58:56
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Včelná 3:19:00
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Prachatice Prachatice 3:12:00
Vaněček Michael 1979 SB CYKLO OLYMPIA Vlachovo Březí 2:57:00
Kubičková Eliška Anna 1966 SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Němečková Martina 1965 SK 4 DV České Budějovice Praha 3:46:35
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice 3:58:11
Brunner Radek 1974 SK Babice Praha 2:30:59
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Roudné 3:34:26
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice není
Schöberl Susanne 1967 St. Pölten St. Pölten (Rakousko) 03:42:49
Pur Václav 1955 Šumerk Šumperk 3:06:50
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Mikolášek Arnošt 1965 TC Dvořák Nákří 3:22:10
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák České Budějovice není
Sadílek Václav 1950 TJ Albrechtice Albrechtice 3:46:23
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Praha 2:34:00
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošt´ Praha 3:33:00
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Zeman Pavel 1954 Tragéd team Praha 13 3:42:57
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Planá nad Lužnicí není
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Č. Budějovíce není
Uhlíř Radek 1967 TRISK CB České Budějovice 2:57:39
Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil Most 4:39:15
Štěpánek Michal 1980 ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:58:29
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:52:27
Chudozilov Michal 1986 Vitateam Zlivice 4:01:20
Klepl Filip 1966 www.ticketportal.cz Praha není
Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Sušice 3:22:08

Celkem je přihlášeno 133 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 4 km

Jméno VzestupněSestupně Rok narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd
Vojáček Ondřej 1971 České Budějovice
Vojč Pavel 1980 Zliv
Knopfová Stanislava 1984 Zliv
Vorel Petr 1978 České Budějovice
Vorel Tobiáš 2007 České Budějovice
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Kašpar Filip 1998 Jindřichův Hradec
Holba Petr 1978 AC Jankov Vidov
Černý Filip 1991 AC Jankov České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Dubné
Zlochová Simona 1990 Achilles České Budějovice
Říha Miroslav 1974 Achilles Staré Hodějovice
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David Ml. 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Tvaroh Pavel 1977 Běřímpro.cz Svatý Jan nad Malší
Vítů Marcela 1977 Běžecká škola Miloše Škorpila
Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Český Krumlov
Koutecký Pavel 1988 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Smrž Jakub 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Smrž Matěj 1984 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC Team České Budějovice České Budějovcie
rrr 1967 dd Č. Budějovíce
Nováčková Dana 1975 Doudleby Doudleby
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Doudleby
Jirák Lukáš 1981 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Ševecová Zuzana 1987 ÉSL HUMPOLEC Suchdol nad Lužnicí
Turková Iveta 1973 Longrun ČB České Budějovice
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Jindrová Eliška 2001 Sk Čtyři Dvory České Budějovice Trhové Sviny
Mikšl Rostislav 2005 SKP České Budějovice
Výborná Irena 1954 Sokol Vodňany České Budějovice
Miloš Szábo 1981 Symbio + BMC Dolní Dvořiště
Vejsada Marek 1972 Vejsi TEAM České Budějovice
Vejsada Tomáš 2007 Vejsi TEAM České Budějovice

Celkem je přihlášeno 37 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným modrým písmem.
14
LIS
Budějovický Mercury maraton
Tak přesně jeden měsíc a 5. dní trvalo vyprodat BMM pro rok 2017. Teď je již posledních deset míst pro náhradníky :-)


23
ŘÍJ
Posledních 20. volných registrací
Vážení běžci 90. dnů před závodem je již pouze posledních 20. volných míst pro maratonský závod. Kapacita závodu je 130. běžců ... jo prostě ty garáže nejdou nafouknout :-)


6
ŘÍJ
Registrace spuštěny
S malým zdržením byly dnes otevřeny registrace na další ročník Mercury Maratonu - neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena!


5
ŘÍJ
Centrum Bazalka
Jihočeský klub maratonců se dohodl na podpoře centra Bazalka při 10. ročníku - Budějovický Mercury maraton 2017. Podpora se týká i závodu Groz-Beckert na 4 km. [odkaz]


Letos podporujeme:
Centrum Bazalka


Mercury centrum Groz Beckert DECATHLON PCV Computers
Jihočeský kraj Šumavský pramen Kostax České Budějovice
Ubytovna u nadrazi Stavitelství ZEEP Toitoi
Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.